Модулі та компоненти

Щодня з 09:00 до 18:00 : СБ-НД - вихідний

Доставка та оплата

СПОСОБИ ДОСТАВКИ

Транспортно-експедиційна компанія "НОВА ПОШТА".
Доставка в відділення Нової пошти по всій Україні.

Вартість доставки до відділення:

Вартість доставки товарів до відділення згідно тарифів компанії "НОВА ПОШТА".
Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки товарів може змінюватися в залежності від цінності товару, його ваги і габаритних розмірів.

Терміни доставки:

В середньому доставка товарів по Україні займає 1-3 дні. Під час підтвердження замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки товару перед його відправкою.
Після відправки замовлення Ви отримаєте повідомлення з номером товарно-транспортної накладної (декларації). Точну дату отримання замовлення Ви зможете подивитися на сайті компанії "Нова Пошта".

Важливо!

У відділенні компанії "НОВА ПОШТА" посилка буде видана тільки тій особі, реквізити якогї вказані в декларації. Тому Вам необхідно при собі мати документ, що засвідчує особистість.
Перед відправкою товар перевіряється і страхується на повну вартість + 0,5%. При отриманні посилки Вам необхідно його оглянути в присутності співробітника відділення компанії "НОВА ПОШТА". У разі, якщо упаковка пошкоджена або на товарі виявлені механічні пошкодження Вам необхідно відмовитися від посилки або пред'явити претензію службі доставки.
Служба доставки відшкодовує завдані збитки, якщо вони завдані з її вини.
У разі, якщо подібна ситуація матиме місце, обов'язково повідомте нам про подію.


СПОСОБИ ОПЛАТИ

Післяплатою (зворотним платежем):

Оплата товара зворотним платежем складає 20 грн. + 2% від суми замовлення (згідно тарифів компанії "Нова пошта").

Оплата готівкою при отриманні товару можлива у всіх населених пунктах України в відділенні компанії "НОВА ПОШТА".
Оплата проводиться після перевірки посилки на відповідність замовлення і товарному чеку в національній валюті.
Звертаємо Вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії "НОВА ПОШТА" та оплаті, Ви підписуєте Акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність замовленню і погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектністю і не маєте претензій до інтернет-магазину ModiCom і компанії "Нова пошта".

Безготівкова оплата:

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється на розрахунковий рахунок ФОП 3 група без ПДВ.
При оформленні замовлення на сайті, Вам буде запропонований вибір способу оплати "Оплата за рахунком або на банківську карту".
Після оформлення замовлення, менеджер магазину надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви можете оплатити в касі відділення будь-якого банку,
додатку Приват24 в роздіді "Оплата за реквізитами" або з розрахункового рахунку Вашої фірми.
Для юридичних осіб надається повний пакет необхідних документів.
При виборі безготівкового способу оплати відправка замовлення здійснюється після надходження грошових коштів на наш розрахунковий рахунок.


ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Повернення товару відбувається протягом 14 діб з моменту підтвердження замовлення - тому, велике прохання, при отриманні товару у кур'єра або у відділенні "Нова пошта" перевірити весь товар на цілісність та відповідність накладній. Якщо Вас що небудь незадовільняє, будь ласка, повідомте нас.

Товар необхідно відправити нам Новою поштою, щоб ми встигли повернути його на склад. при цьому товарний вигляд та комплектація повинні відповідати замовленню на момент отримання товару.