Модулі та компоненти

Щодня з 09:00 до 18:00 : СБ-НД - вихідний

Умови угоди

1. Реєстрація користувача.

1.1. Оформляючи замовлення в магазині ModiCom на сайті modicom.in.ua, Покупець погоджується з цими Умовами.

1.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам. Інтернет-магазин ModiCom залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продажі товарів, аналіз відвідуваності сайту, електронна розсилка).

1.3. Реєструючись на сайті modicom.in.ua, Покупець погоджується надати достовірну, точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

2. Прийом і обробка замовлень.

2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту modicom.in.ua, за телефонами +38 (067) 571-47-58, +38 (050) 571-98-34.

2.2. Час прийому дзвінків за номерами і обробки замовлень інтернет-магазину: Понеділок-п'ятниця з 9.00 до 18.00.

2.3. Після розміщення замовлення на сайті Покупець отримує повідомлення на вказаний при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями, і незабаром з ним зв'яжеться представник інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються, уточнення умов оплати і доставки.

2.4 Замовлення не рахується оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення з представником інтернет-магазину по телефону (в разі, якщо Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мобільного зв'язку і т.д.).

3. Доставка і оплата.

3.1. Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом «Доставка і оплата».

3.2. Менеджер інтернет-магазину зобов'язується повідомити Покупця про терміни доставки і можливі затримки (якщо такі передбачаються) товару.

3.3. Якщо Покупця не влаштовують терміни доставки, він має право відмовитися від замовлення в день його оформлення, зв'язавшись з менеджером інтернет-магазину ModiCom.

3.4. При передачі замовлення Покупцеві обидві сторони зобов'язані перевірити відповідність найменувань і кількість товару на бланку замовлення і товарному чеку реально привезеному товару.

4. Умови угоди.

4.1. Інтернет-магазин ModiCom залишає за собою право змінювати умови даної Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді інтернет-магазин зобов'язується попередити Покупця по електронній пошті, а Покупець згоден отримувати від інтернет-магазину повідомлення такого роду.

4.2. Інтернет-магазин ModiCom зобов'язується надати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

5. Відмова від відповідальності

5.1. Інтернет-магазин ModiCom в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них продукти і ціни.

5.2. Інтернет-магазин ModiCom ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи збитки від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання або неможливості використання даного сайту.