Модулі та компоненти

Щодня з 09:00 до 18:00 : СБ-НД - вихідний

Про нас

Дякуємо за інтерес до продукції і послуг інтернет-магазину ModiCom.

Стрімкий розвиток світлодіодних технологій диктує появу нових товарів і нових послуг. Інтернет-магазин ModiCom на українському ринку пропонує електронні плати для виробництва табло, контролери для виробництва світлодинамічних вивісок, світлодіоди для виробництва табло, а також інтерактивні системи для навчальних закладів.

Завдяки багаторічному досвіду роботи зі світлодіодним продукцією, власних розробок мікроконтролерних пристроїв, багаторічної апробації інтерактивних систем для навчальних класів, компанія ModiCom зарекомендувала себе як надійний партнер і заслужила довіру покупців.

Визначимо кілька причин, за якими варто довіритися нам, як надійним партнерам:

ЯКІСТЬ. Вся електроніка виконана на якісної елементної бази і проходить обов'язкову передпродажну перевірку на стенді.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ. Завдяки великому досвіду роботи з різними клієнтами і чудовій знанню ніші, в якій працюємо, ми можемо зробити своїм замовникам найбільш вигідні пропозиції, передбачивши їх бажання і повністю задовольнивши потреби.

ДОСТУПНІСТЬ. Докладні схеми та інструкції підключення. Клієнтам, які купують інтерактивні системи ми пропонуємо навчання.

ЧЕМНІСТЬ. Ми спілкуємося на Вашою мовою. Наші менеджери терпляче дадуть відповідь на всі виниклі питання, допоможуть з підбором оптимального комплекту, виходячи з Ваших потреб.

Бажаєте співпрацювати з нами? Тоді зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.