Модулі та компоненти

Щодня з 09:00 до 18:00 : СБ-НД - вихідний

Політика безпеки

Администрація ModiCom

Гарантує дотримання принципу конфіденційності при обробці даних, отриманих від зареєстрованих користувачів. Будь-яка інформація, зазначена клієнтами в процесі реєстрації, зберігається в захищеній інформаційній базі. Збір інформації проводиться для реалізації різних цілей клієнтів: здійснення покупки, отримання консультацій, ознайомлення з представленою інформацією.

Повна конфіденційність дотримується і в процесі виконання замовлення. Всі дані, отримані від клієнта, використовуються виключно для виконання замовлення і потрібні для того, щоб наші менеджери змогли зв'язатися з Вами по телефону, уточнити особливості замовлення, а служба доставки зуміла здійснити доставку якісно і в найкоротші терміни. Таким чином, обробка персональних даних завжди ґрунтується на існуючій в Україні правовій базі і проводиться виключно за згодою клієнта на обробку персональних даних.

Використання нашого сайту, а також реєстрація на сайті, є підтвердженням Вашої згоди на обробку Ваших персональних даних. Це дозволяє Вам за бажанням (у випадку, якщо Ви зробили спеціальну позначку в процесі реєстрації) отримувати інформацію по електронній пошті, смс або звичайною поштою про новинки, аукціонних пропозиціях, розпродажі, знижки та бонуси, які можуть представляти для Вас інтерес.


Обробка персональних даних:

- необхідна для законних цілей наших клієнтів, за винятком випадків, коли такі цілі порушують Ваші права, які вимагають захисту персональних даних;

- необхідна для дотримання юридичних зобов'язань, відповідно до законодавчої бази України;

- може знадобитися для складання Договору, в якому Ви є учасником і нам необхідні Ваші реквізити. У зв'язку з цим, якщо Ви замовили продукцію на нашому сайті або звернулися з проханням про консультації або іншої інформації від нас, ми розглядаємо це як укладення договору. Наслідком неподання даних буде те, що ми не зможемо прийняти або обробити Ваше замовлення або надати послуги, які Ви замовили;

- покращує і оптимізує роботу веб-сайту і досвід відвідування користувачем нашого сайту. Ми будемо відслідковувати сторінки, які Ви відвідуєте і шлях, по якому Ви використовуєте веб-сайт для того, щоб визначити найбільш популярні продукти і послуги, оптимізувати зміст сайту. Ми також можемо періодично переглядати Ваші особисті дані та інформацію про інших клієнтів, щоб здійснювати аналіз тенденцій купівельної поведінки, вивчати переваги і демографію відвідувачів сайту;

- необхідна для аналізу продуктивності та сегментації клієнтів, поліпшення нашого розуміння клієнтів і забезпечення кращого сервісу для наших клієнтів, рекомендації інших продуктів, послуг або акцій, які, на нашу думку, будуть відповідати Вашим інтересам;

- з її допомогою ми надаємо нашим клієнтам необхідну підтримку;

- є профілактикою, діагностикою та керівництвом при виявленні шахрайства, злочинів та інших випадків неналежного використання наших об'єктів і послуг, а також Ваших особистих даних.

Якщо у Вас виникли труднощі або питання по реєстрації на modicom.in.ua, пишіть на нашу електронну адресу info@modicom.in.ua. Будемо раді Вам допомогти.

Загальні положення:

Деякі об'єкти, представлені на сайті modicom.in.ua, є інтелектуальною власністю компанії. Їх використання визначено чинним законодавством України.

Деякі об'єкти, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю власника інтернет-магазину ModiCom. Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.

На сайті modicom.in.ua є посилання, за якими можливо здійснити перехід на інші сайти або ресурси. Магазин ModiCom не несе відповідальності за відомості, що публікуються на даних сайтах або ресурсах. Посилання, які ми представляємо, розміщені виключно з метою забезпечення зручності для відвідувачів нашого сайту.

Особисті відомості та безпека:

Ми гарантуємо, що будь-яка, отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких обставин не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України. Ми можемо обмінюватися інформацією з нашими довіреними постачальниками послуг, які є третіми особами, які зацікавлені, щоб допомогти нам управляти роботою даного сайту, обробляти Ваше замовлення, щоб доставити замовлені товари чи послуги, виконати статистичні аналізи, відправити електронну пошту, текстові повідомлення або повідомлення електронної пошти і виконувати інші важливі послуги. Ці компанії будуть обробляти Ваші персональні дані лише відповідно до наших інструкцій і відповідно до цілей, описаними вище.

При певних обставинах modicom.in.ua може запропонувати вам пройти реєстрацію або надати особисту інформацію. Подібна інформація використовується нами виключно при обробці замовлень або для забезпечення доступу клієнта до спеціальної інформації (наприклад, відновлення даних особистого кабінету).

При оформленні замовлення на нашу продукцію за допомогою інтернет-магазину ModiCom, нам необхідно отримати від Вас наступну інформацію: Ваше ім'я, адресу електронної пошти, адреса доставки, номер телефону, назву товарів. Ми також можемо зберігати та використовувати Ваші персональні дані для управління, відповідей на будь-які запити щодо обслуговування клієнтів.

Особисті дані, залишені в процесі реєстрації, в будь-який момент можна змінити, оновити або видалити в розділі «Особистий кабінет».

Велика частина інформації, яку ми збираємо на веб-сайті не ідентифікує Вас, хоча вона може бути унікальною або включати в себе інформацію, яка сприймається як особиста. Ця інформація зазвичай включає в себе ваш IP-адресу, ідентифікатор постачальника послуг Інтернет, ім'я та версію назва операційної системи і версії браузера, дату і час Вашого візиту, сторінки, які Ви відвідали, і всі ключові слова, використовувані Вами при відвідуванні сайту. Ця інформація не може бути використана для ідентифікації Вашої особи, якщо Ви не ідентифікували себе, наприклад, зробивши покупку, створивши обліковий запис або надавши нам свою адресу електронної пошти. Якщо Ви визначили себе, ми можемо об'єднати інформацію, надіслану нам браузером персональних даних, які Ви надаєте нам для того, щоб виконати аналіз клієнтів і сегментації клієнтів, а також персоналізувати Ваш торговий досвід.

Коли Ви надсилаєте нам запит, Ви можете попросити, щоб ми ідентифікували Вас згідно з наданим назвою та / або адресою електронної пошти, і надавши нам іншу відповідну інформацію для того, щоб викликати відповідну відповідь, якщо це необхідно. Ми також можемо вирішити, але не може гарантувати, що ми завжди будемо вести облік спілкування з Вами.

ModiCom залишає за собою право надсилати Вам відомості про операції та продукції, які можуть Вас зацікавити. Ви можете дати згоду надалі отримувати інформацію або відмовитися від подібного роду інформування.

Будь-яка інформація та сайті modicom.in.ua має інформативний характер. У будь-який момент в дані сайту можуть бути внесені зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

Інформація про Ваших особистих даних буде зберігатися нами у формі, яка дозволяє ідентифікувати Вас не довше, ніж це необхідно для цілей, для яких особисті дані збираються і обробляються відповідно до закону. Це означає, що ми будемо тримати і обробляти Ваші персональні дані до тих пір, поки ми поставляємо наші послуги. Надалі ми будемо робити це до тих пір, поки це необхідно для того, щоб вирішити будь-які потенційні суперечки, які можуть виникнути в зв'язку з послугами, наданими нашою фірмою.

Ми будемо видаляти будь-яку інформацію, яка, як видається, була неточною або застарілою через часу, який минув з моменту зустрічі або через будь-якої іншої інформації в нашому розпорядженні.

Якщо Ви звертаєтеся до нас з письмовим запитом, то ми також видаляємо Ваші персональні дані без невиправданої затримки.

Безпека

Адміністрація сайту залишає за собою право в будь-який момент без попередження користувача змінити умови Політики Безпеки. Користувач зобов'язаний самостійно стежити за змінами тексту Політика Безпеки.

Співробітники ModiCom ніколи не запитують номера пластикових карт або інші конфіденційні реквізити клієнтів.

При повному або частковому використанні матеріалів з сайту можливе лише з письмової згоди адміністрації modicom.in.ua.

Ми поважаємо той факт, що у Вас є, відповідно до діючих правил захисту даних, визначені права, включаючи право вимагати від нас виправити або видалити особисті дані або обмежити дані, на які Ви посилаєтеся.

Якщо Ви не хочете отримувати від нас інформацію, хочете оновити або змінити вашу особисту інформацію або переваги, відкликати свою згоду, яке Ви нам дали, або будь-який інший спосіб, яким Ви хочете реалізувати свої права, то, будь ласка, надішліть запит на адресу info@modicom.in.ua

Продовження використання Вами нашого сайту і вхід на нього означає вашу згоду з цією політикою безпеки.